Delfinaria

W tym dziale znajdują się opisy delfinariów na całym świecie. Aby zarezerwować wyjazd należy wybrać kierunek i termin oraz zarezerwować konkretny hotel i spotkanie z delfinami. Jesteśmy gotowi do pomocy na każdym etapie rezerwacji wyjazdu na spotkanie z delfinkami. Jeżeli Twojego wymarzonego miejsca nie ma na tej liście, daj znać, postaramy się spełnić każde marzenie.

Aby ułatwić wybór wypisaliśmy rodzaje atrakcji w danym delfinarium: show, spotkanie z delfinem, pływanie z delfinami, aquapark, pływanie z rekinami, nurkowanie z delfinami.

Poniżej miejsca wg. ceny wyjazdów, od najtańszych do najdroższych.


alanya.jpg

Turcja – Alanya
SHOW, PŁYWANIE Z DELFINAMI, DELFINOTERAPIA

Delfinarium znajduje się w odległości 20 km. od Alanyi. Zamieszkują je dwa delfiny Zeus i Babe oraz morskie wydry: Pasha, Mavi i Kiwi. W delfinarium możliwe jest zarówno podziwianie pokazów morskich zwierząt, jak również pływanie z delfinami i spotkanie z delfinem dla mniej sprawnych osób (delfin na wyłączność).


dolphin-park.jpg

Turcja – Marmaris – Icmeler – urozmaicone programy
SPOTKANIE, PŁYWANIE Z DELFINAMI, TERAPIA ANTYSTRESOWA, TRENING DELFINA, DELFINOTERAPIA

Delfinaria są położone kilka kilometrów od centrum Marmaris i Icmeler w naturalnym środowisku, w zatoce. W tym miejscu nie ma pokazów skakania z delfinami, główny nacisk jest położony na możliwości spotkań z delfinami, zarówno dla niemowlaków, jak też osób dorosłych, w tym marzących o spędzeniu całego dnia z delfinem.


alanya.jpg

Turcja – Kusadasi
SHOW, PŁYWANIE Z DELFINAMI, SPOTKANIA Z REKINAMI, DELFINOTERAPIA

Kusadasi jest obecnie jednym z najpopularniejszych, tureckich kurortów oferującym swoim gościom kąpiele słoneczne na pięknych, piaszczystych plażach oraz podróż w niesamowity świat barwnego folkloru. Jedną z atrakcji miasta jest również park rozrywki Adaland oferujący niezapomnianą zabawę w największym Aquaparku w “Europie” oraz pływanie z delfinami w dwóch parkach 1) Dolphin Park – tańszy, głównie na show i pływanie z delfinami. 2) Sea Park – droższy, oprócz show i pływania z delfinami także inne atrakcje. Prosimy o wyraźne zaznaczenie, gdzie mamy rezerwować pływanie z delfinami!


delfiny-portugalia4.jpg
Portugalia – Algarve

SHOW, PŁYWANIE

Główną atrakcją parku jest, obok pokazów fok, delfinów i tropikalnych ptaków, możliwość pływania z delfinami. Nie są to jednak jedyne atrakcje parku położonego w niezwykle atrakcyjnej turystycznie miejscowości Albufeira. Pokazy filmów 4D, karuzele, baseny, zjeżdżalnie wodne, czy spływy sztuczną rzeką w ogromnych beczkach, czynią go miejscem idealnym dla całodziennego rodzinnego wypoczynku…


Diego DOlphins

Malta NOWOŚĆ
SHOW, PŁYWANIE,PROGRAMY INTERAKTYWNE

Zapraszamy do niezwykłego delfinarium na Malcie! Gdzie możesz pływać z delfinami, uczestniczyć w show z delfinami, lwami morskimi, papugami oraz innymi tropikalnymi gadami.  Dodatkowo możesz wziąć udział w niezwykłych programach interaktywnych.


delfiny-w-izraelu2.jpg
Izrael – Eilat

PŁYWANIE, SNORKLING, NURKOWANIE

Rafa Delfinów to unikalne miejsce na świecie gdzie turyści mogą podziwiać fantastyczne ssaki  w ich naturalnym środowisku. Delfiny i lwy morskie można obserwować zarówno ze specjalnego dryfującego pomostu, jak i podczas pływaniu lub nurkowania z przewodnikiem, który udzieli nam wszelkich wskazówek dotyczących odpowiedniego zachowania podczas kontaktu ze zwierzętami…


delfiny-krym-5.jpg
Ukraina – Krym
aktualnie sugerujemy wybieranie innych kierunków
SHOW, PŁYWANIE

Wielofunkcyjny obiekt „Aquatoria” powstał w Liwadii w okolicach Jałty w roku 2005. Został utworzony zarówno w celu dostarczenia rozrywki i wiedzy na temat podwodnego świata, jak i umożliwienia rehabilitacji chorym dzieciom. Obiekt składa się z basenów, dużej sceny oraz trybun, które mogą pomieścić ok. 1000 widzów…


krajobraz-wysp-azorskich1.jpg
Azory –  Wyspa Faial
PŁYWANIE, SNORKELING, OBSERWACJE DELFINÓW I WIELORYBÓW Z ŁODZI

Baza została założona w 1996 roku przez wielkiego pasjonata podwodnego świata, rodowitego mieszkańca  Azorów i profesjonalnego nurka –  Norberto Sepę.  Zlokalizowana jest na wyspie Faial w samym centrum azorskiego archipelagu. Ze względu na idealną lokalizację oraz profesjonalną obsługę z każdym rokiem zyskuje sobie coraz większą grupę klientów nastawionych na pełen wrażeń, nietypowy wypoczynek w zgodzie z naturą…


delfiny-sao-miguel-2.jpg

Azory –  Wyspa Sao Miguel
PŁYWANIE, SNORKELING, OBSERWACJE DELFINÓW I WIELORYBÓW Z ŁODZI

Sao Miguel należy do grupy 9 wysp które tworzą Azory. Jest także znana jako Zielona Wyspa z powodu licznych zielonych pól i flory.
Wyspa jest największą w archipelagu (65km długości, 14km szerokości i 759,41km2 powierzchni) jak również najbardziej zaludnioną. Na południe os wyspy leży Sao Maria a na północy wyspa Terceira.
Ze swoją łagodną pogodą Sao Miguel jest znana ze swojego naturalnego piękna, upraw (takich jak ananasa, tytoniu i herbaty wśród wielu innych), a także gęstym występowaniem kwiatów takich jak hortensje, azalie czy lilie, które rosną wzdłuż dróg na wyspie…


bali_delfiny7.jpg
Bali Południowe
PŁYWANIE

W basenie z delfinem! Specjalny program spotkania z delfinami

Jest to wyjątkowe doświadczenie w postaci edukacji i interakcji z delfinami. Rozkoszuj się bezpośrednim kontaktem z tymi cudownymi i przyjacielskimi, morskimi ssakami. Zadziwią Cię one swoją inteligencją, umiejętnościami i łagodnością. Spędzisz 40 minut w specjalnie odgrodzonej części morza dla delfinów, gdzie będziesz miał okazję poczuć dreszczyk emocji dzięki bliskiemu kontaktowi z delfinami poprzez głaskanie ich, przytulanie, całowanie i zabawę z nimi! Taka sesja może być najwspanialszym przeżyciem, jakiego kiedykolwiek doznasz…..


bali-plywanie-z-delfinami-17.jpg
Bali Północne
PŁYWANIE, DELFINOTERAPIA

Na Bali proponujemy zarówno delfinoterapię, jak też pływanie z delfinami. Poniżej najbardziej popularne pakiety delfinoterapii.

W zajęciach z delfinami mogą uczestniczyć dzieci od 3 lat.

Dostępne są dowolne pakiety, w tym pakiety tygodniowe oraz intensywne na 4 tygodnie.


meksyk_swimming00019.jpg
Meksyk- Cancun
PŁYWANIE, TRENOWANIE, SZKOLENIE O DELFINACH, FOOT PUSH, POPISY DELFINÓW

Odwiedzający Dolphinus Dreams Cancun mogą doświadczyć naturalnej interakcji z delfinami. Delfinarium jest położone w samym sercu obszaru hotelowego znanego jako Punta Cancun, dokładnie w hotelu Dreams Cancun. Na obszarze 7,5 km od hotelu Delphinus Dreams Cancun oferuje niezrównane przygody dając możliwość pływania z delfinami w środowisku naturalnym w otoczeniu zapierających dech w piersiach piękna meksykańskich Karaibów.Podczas kontaktu z delfinami można zamówić zdjęcia, które będą niezapomnianą pamiątką z Twojej wspaniałej przygody…


klip.jpg
Meksyk- Cozumel
PŁYWANIE, SNORKELING, FOOT PUSH, AQUA PARK

Na prawo od wschodniego wybrzeża półwyspu Yucatán (Jukatan), rozciągająca się na długości 39 km i szerokości 11 km, wyspa Cozumel znana jest ze swoich plaż i raf koralowych występujących w pobliżu.

Cozumel to niewielka wyspa, leżąca tuż przy zachodnim wybrzeżu Meksyku. Ma tylko jedno ale za to przesympatyczne miasto San Miquel de Cozumel, dżunglę w której znaleźć można ślady starożytnej cywilizacji Majów i przede wszystkim najlepszy dostęp do drugiej pod względem wielkości rafy koralowej świata…


brazylia-plywanie-z-delfinami-2.jpg
Brazylia
PŁYWANIE, KARMIENIE DELFINÓW, WYCIECZKI DO DŻUNGLI

W Brazylii proponujemy dwie możliwości pływania z delfinami:

1) pakiet z przelotem, pobytem, wycieczkami do dżungli itd, prosimy o podanie planowanego czasu pobytu i prześlemy propozycje.

2) wycieczkę jednodniową na spotkanie z różowymi delfinami słodkowodnymi żyjącymi w naturalnym środowisku.


Egipt – Sharm el Sheikh

Uwaga! Delfinarium w Sharm el Sheikh działa nielegalnie i pływanie z delfinami jest tam niebezpieczne – stanowczo odradzamy. Delfinarium zostało przejęte siłą (dosłownie), w sposób całkowicie bezprawny. Od tego momentu delfiny nie mają zapewnionej opieki zdrowotnej, woda w basenie jest zanieczyszczona i moze byc niebezpieczna dla osob pływających w nim. Nie ryzykuj życia i zdrowia! Skorzystaj z innych wczasów z delfinami w miejscu, gdzie jest bezpiecznie!!