Kontakt

+4822 614 0000 / biuro@plywaniezdelfinami.pl

Biuro podróży Victoria Travel jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Czasami zostajemy „trochę” dłużej lub w wyjątkowych okazjach możemy się umówić w weekend, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia spotkania poza godzinami pracy. Biuro znajduje się w Warszawie, na Mokotowie, wejście bezpośrednio od ulicy Puławskiej, nad drzwiami znajduje się szyld. Najbliższy przystanek Bukowińska 50m, metro Wilanowska 500m. Przed biurem można bezpłatnie parkować.

Działalność organizatora turystyki: wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1708, nr gwarancji ubezpieczeniowej udzielonej przez Signal Iduna – M204057, suma gwarancyjna 414 000.00 PLN.

Zobacz na mapie.

O biurze Victoria Travel

Biuro Podróży Victoria Travel zostało założone w 2002 roku. Staramy się dla każdego dobrać ofertę, która będzie spełniała oczekiwania. Z tego powodu uważnie słuchamy, jak powinny wyglądać wymarzone wakacje i staramy się przygotować dla każdego propozycje spełniające konkretne wymagania. Specjalizujemy się w wyjazdach nurkowych, w tym w kursach, pakietach dla nurków oraz safari nurkowych.

Obsługujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy motywacyjne i incentive dla firm, centra nurkowe z całej Polski oraz indywidualne grupy. Korzystają z naszych usług instruktorzy dla których tworzymy wyjazdy bliskie i dalekie. Dzięki nam mają bezpieczeństwo i legalność wyprawy gwarantowanej naszym ubezpieczeniem i koncesją touroperatorską oraz bardzo dobrą znajomość rynku nurkowego na całym świecie.

Naszą ekipę tworzą osoby zafascynowane podróżami oraz wszelkimi sportami: windsurfingiem, kitesurfingiem, snowboardem, wspinaczką, nurkowaniem itd.

Założycielka firmy Victoria Magdalena Iwanowska uwielbia podróżować, przede wszystkim zwiedzać oraz nurkować. Swoją podwodną przygodę rozpoczęła w 2002 r., aktualnie posiada stopień Dive Master PADI. Kilka razy w roku organizuje wyjazdy grupowe, w których z przyjemnością bierze udział. Ekipa biura Victoria Travel składa się z osób, dla których turystyka i nurkowanie to przede wszystkim pasja. Możesz być pewny, że z pasją poszukamy także wyjazdu dla Ciebie.

Nasze biuro jest zarówno touroperatorem, jak też agentem innych biur podróży. Posiadamy pozwolenie na organizowanie imprez oraz ubezpieczenie organizatora turystyki na cały świat. Potwierdza to legalność prowadzenia przez nas działalności touroperatorskiej oraz bezpieczeństwo naszych klientów. Szczegółowe informacje na temat wszelkich serwisów biura podróży Victoria Travel można znaleźć na stronie głównej naszego biura www.victoriatravel.pl.

Zapraszamy serdecznie!

 

Wyślij zapytanie


Kontakt do Ciebie

Pływanie z delfinami

 
 
 
 
 
 
 
 

Uczestnicy wyjazdu

Zakwaterowanie

Victoria Travel
ul. Puławska 117a
02-707 Warszawa

Infolinia: +48 22 614 00 00
biuro@victoriatravel.pl

Znajdź nas na:

Na pływanie z delfinami biuro podróży Victoria Travel zabierze Was z przyjemnością!

pływanie z delfinami biuro podróży