Najtańsze oferty

Najtańsze oferty

Państwo mogą wybrać się na pływanie z delfinami tanio. Nie musi to być droga rozrywka i nierealizowane marzenie: przy odpowiednim wyborze ośrodka, hotelu i dojazdu możemy to z Państwem zorganizować w naprawdę racjonalnym budżecie. Zachęcamy do kontaktu pod adresem biuro@plywaniezdelfinami.pl lub skorzystania z formularza oraz określenia swojego budżetu: postaramy się pod niego skroić odpowiednią ofertę, pomagając wybrać Państwu rozwiązania z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Poniżej zaś umieszczamy polecane pod względem cenowym oferty.

Delfinoterapia Turcja Alanya Kwiecień i Październik 2017

Delfinoterapia Turcja Alanya Kwiecień i Październik 2017

Doskonały ośrodek delfinoterapii w Turcji. Zdrowiej pod okiem wykwalifikowanej kadry i najlepszych terapeutów - pogodnych, radosnych delfinów.
Pływanie z delfinami w Turcji - Alanya

Pływanie z delfinami w Turcji – Alanya

Alanya to miasto położone na Riwierze Tureckiej, około 130 km na wschód od stolicy regionu - Antalyi. Słynie ona z długich, piaszczystych plaż, z których najbardziej znaną jest plaża Kleopatry.
Twojej wymarzonej oferty nie ma na liście? Na stronie zamieszczamy jedynie niektóre z naszych ofert. Na indywidualne zapytanie możemy przygotować dla Ciebie dowolny wyjazd. Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.