Delfinaria

Delfinaria

Współpracujemy z licznymi delfinariami i podobnymi organizacjami z całego świata. Partnerów do współpracy wybieramy zawsze z najwyższą starannością – sprawdzamy warunki, w jakich żyją zwierzęta, czy są odpowiednio zadbane, studiujemy opinie klientów itp. Nie współpracujemy z ośrodkami, których jakość budzi zastrzeżenia.

Poniżej znajdą Państwo delfinaria, w których można między innymi popływać z delfinami, zarówno w delfinarium jak i w ich naturalnym środowisku, a także podziwiać pokazy skoków i innych sztuczek w wykonaniu delfinów i innych sympatycznych stworzeń. Co więcej, część ośrodków łączy się z parkami wodnymi, w których mogą Państwo doskonale bawić się razem ze swoimi dziećmi, odpocząć, a także wiele się nauczyć o życiu wodnej fauny.

Aby zarezerwować wyjazd należy wybrać kierunek i termin oraz zarezerwować konkretny hotel i spotkanie z delfinami. Jesteśmy gotowi do pomocy na każdym etapie rezerwacji wyjazdu na spotkanie z delfinkami. Jeżeli Twojego wymarzonego miejsca nie ma na tej liście, daj znać, postaramy się spełnić każde marzenie.

Pływanie z delfinami w Portugalii - Algarve

Pływanie z delfinami w Portugalii – Algarve

Pływanie z delfinami w Portugalii. Zapraszamy do spełnienia swojego marzenia o spotkaniu z delfinem w delfinarium w Algarve.
Pływanie z delfinami w Izraelu – Ejlat

Pływanie z delfinami w Izraelu – Ejlat

Piękne krajobrazy, zaciszne plaże, oraz krystalicznie czyste wody pozwalające na snorkeling czy nurkowanie. Jednak największą atrakcją Eilatu jest Rafa Delfinów – naturalne środowisko życia delfinów.
Pływanie z delfinami w Kusadasi, Turcja

Pływanie z delfinami w Kusadasi, Turcja

Pływanie z delfinami w Kusadasi. Zapraszamy do Turcji na spotkania z delfinami. Zaprzyjaźnij się z tymi towarzyskimi ssakami wodnymi!
Pływanie z delfinami w Turcji - Alanya

Pływanie z delfinami w Turcji – Alanya

Alanya to miasto położone na Riwierze Tureckiej, około 130 km na wschód od stolicy regionu - Antalyi. Słynie ona z długich, piaszczystych plaż, z których najbardziej znaną jest plaża Kleopatry.
Pływanie z delfinami na Azorach - Wyspa Faial

Pływanie z delfinami na Azorach – Wyspa Faial

Azory to miejsce niezwykłe, nieskażone turystycznym przemysłem, jednak prawdziwi znawcy morskiej fauny znają je ze względu na jego idealne warunki do obserwacji delfinów, wielorybów i kałamarnic olbrzymich.
pływanie z delfinami w Meksyku - Cancun

pływanie z delfinami w Meksyku – Cancun

Zapraszamy Państwa do Cancun - jednego z najbardziej popularnych kurortów w Meksyku, położonego na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jukatan.
Pływanie z delfinami Meksyk, Cozumel

Pływanie z delfinami Meksyk, Cozumel

W Chankanaab Park możesz doświadczyć pływania z delfinami, oferowanego przez Dolphin Discovery. Nie przegap tego!
Pływanie z delfinami Turcja - Marmaris - Icmeler

Pływanie z delfinami Turcja – Marmaris – Icmeler

Delfinaria Dolphin Park są położone kilka kilometrów od centrum Marmaris i Icmeler w naturalnym środowisku, w zatoce. W tym miejscu główny nacisk jest położony na możliwości spotkań z delfinami.
Pływanie z delfinami Azory - Wyspa Sao Miguel

Pływanie z delfinami Azory – Wyspa Sao Miguel

Prawdziwi znawcy morskiej fauny znają Azory przede wszystkim ze względu na tamtejsze idealne warunki do obserwacji skarbów Wielkiego Błękitu, między innymi delfinów, wielorybów i kałamarnic olbrzymich.
Pływanie z delfinami Bali Północne

Pływanie z delfinami Bali Północne

Na Bali proponujemy zarówno delfinoterapię, jak też pływanie z delfinami. W zajęciach z delfinami mogą uczestniczyć dzieci od ukończenia drugiego roku życia.
Pływanie z delfinami w Brazylii

Pływanie z delfinami w Brazylii

Rzeczne różowe delfiny, pływające w słodkich wodach Amazonki i jej dopływów, są naprawde niezwykłe. Ich wyjątkowość przejawia się wieloma aspektami, nie tylko ich kolorem i miejscem bytowania.
Pływanie z delfinami na Bali Południowym

Pływanie z delfinami na Bali Południowym

Pływanie z delfinami na Bali! W basenie z delfinem! Specjalny program spotkania z delfinami. Poznaj nasze delfiny, gwiazdy spotkania: Jasmin - Ricky - Veda - Triton - Murpy - Pluto - Alfa - Vito
Meksyk pływanie z delfinami Puerto Vallarta

Meksyk pływanie z delfinami Puerto Vallarta

Puerto Vallarta znajduje się w Bahia de Banderas (Bay of Flag). Dom dla szeroko zróżnicowanego życia morskiego. Są tu humbaki, a także wiele delfinów, mant, marlinów i żółwi morskich oraz wiele więcej.
pływanie z delfinami na Malcie

pływanie z delfinami na Malcie

Zapraszamy do niezwykłego delfinarium na Malcie! Jest to niepowtarzalna okazja dla dzieci i dorosłych, aby podziwiać, uczyć się i wejść w interakcje z delfinami, lwami morskimi, papugami, legwanami i innymi gadami.
Twojej wymarzonej oferty nie ma na liście? Na stronie zamieszczamy jedynie niektóre z naszych ofert. Na indywidualne zapytanie możemy przygotować dla Ciebie dowolny wyjazd. Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.