Pływanie z delfinami w Portugalii – Algarve

Przeczytaj relację naszych klientek, które pływały w tym miejscu z delfinami >> kliknij tutaj <<

Relacja Michała >> kliknij tutaj <<

W ramach tej oferty organizujemy:plywaniezdelfinami

 • Spotkania z delfinami,
 • Pobyt w hotelu (także w formie wakacji),
 • Transport (przeloty, autokary itd.),
 • Ubezpieczenia.

Dostosujemy się do Państwa potrzeb.

pływanie z delfinami w PortugaliiProwincja Algarve jest jednym z sześciu regionów Portugalii wysuniętym najbardziej na południe, a tym samym regionem najbardziej atrakcyjnym turystycznie ze względu na idealne warunki klimatyczne oraz piękne śródziemnomorskie wybrzeże. Algarve to piękne plaże, ciepłe morze oraz słońce przez cały rok. Wzdłuż wybrzeża ciągną się zarówno szerokie, złote plaże, jak i mniejsze plaże położone u podnóży wysokich, monumentalnych klifów. Plaże regionu Algarve, takie jak Praia de Marinha czy Praia de Rocha, zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Jednak turystów, oprócz śródziemnomorskiego klimatu i cudownych plaż, przyciąga tutaj także niezwykle bogata historia regionu i związane z nią wartości kulturowe, wciąż żywe w mentalności jego mieszkańców. Najbogatszą bazę turystyczną w regionie oferuje Albufeira i sąsiadujące z nią miejscowości Quarteira i Vilamoura, gdzie każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, znajdzie coś dla siebie. Miejscowości te stanowią idealne miejsce wypoczynku przede wszystkich dla tych, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę w parku rozrywki i delfinarium Zoomarine.

Delfinarium Zoomarine:

Wszystkich tych, którzy chcieliby poznać smak prawdziwej przygody i dobrej zabawy zapraszamy do parku rozrywki i delfinarium Zoomarine. Główną atrakcją parku jest, obok pokazów fok,delfinów i tropikalnych ptaków, możliwość pływania z delfinami. Nie są to jednak jedyne atrakcje parku położonego w niezwykle atrakcyjnej turystycznie miejscowości Guia w sąsiedztwie Albufeiry. Pokazy filmów 4D, karuzele, baseny, zjeżdzalnie wodne czy spływy sztuczną rzeką w ogromnych beczkach, czynią go miejscem idealnym dla całodziennego rodzinnego wypoczynku.

Zoomarine to park zainspirowany życiem toczącym się w oceanach i chęcią odkrycia jego tajemnic przed jak największą ilością gości. Głównym celem delfinarium jest promowanie świadomości ekologicznej poprzez ekscytującą zabawę, poruszającą wszystkie zmysły uczestnika i obserwatora. Idea pokojowego współistnienia natury i człowieka promowana jest tutaj poprzez większość dostępnych form aktywności. Park zajmuje powierzchnię ponad 8 hektarów, a mając w ręku jeden bilet mamy dostęp do wszelkich jego atrakcji.

Pokazy delfinów i fok są okazją do poznania zarówno naturalnych zachowań tych zwierząt, jak i niesamowitych akrobacji wyuczonych podczas licznych treningów, natomiast projekcje filmów 4D umożliwiają poznanie problematyki globalnego ocieplenia, deforestacji i niszczenia oceanicznych siedlisk. Nowoczesna forma przekazu pozwala na zainteresowanie tak trudnymi problemami nawet najmłodszych widzów. Dopełnieniem wiedzy na temat podwodnego świata są ekspozycje prezentowane w oceanarium-muzeum „Oceanus”, gdzie oprócz licznych akwariów z morskimi stworzeniami obejrzeć można naturalnej wielkości modele delfinów, rekinów i wielorybów. W parku spotkać możemy ponadto tropikalne ptaki takie jak: papugi, kakadu, papużki faliste oraz ptaki wodne i aligatory.

Poza częścią zoologiczną park oferuje również szereg urządzeń do aktywnego wypoczynku i szalonej zabawy takich jak: Big Wheel, łódź piracka, sztuczne koryto rzeki czy mini roller-coaster.

Ponadto w celu umożliwienia gościom błogiego wypoczynku urządzono rozległe tereny zielone z kilkoma basenami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Liczne restauracje zlokalizowane w obrębie parku pozwalają natomiast na delektowanie się portugalską kuchnią między innymi słynnym „Guia Chicken”.

Cennik Zoomarine:

Oferujemy organizację wypoczynku w Algarve i okolicach, a także rezerwacje biletów do parku, transportu oraz pływania z delfinkami. Przy zakupie biletu z wyprzedzeniem mają Państwo także możliwość rezerwacji transportu z kilku punktów w Algarve. Bilety na pływanie z delfinami powinny być rezerwowane minimum na 1 miesiąc przed terminem wyjazdu. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach zdarzają się miejsca na pływanie na kilka dni przed terminem.

Wstęp do parku:
Ceny na rok 2017
Cena

0 – 4 lata – Gratis
5 – 10 lat – 23 euro
11 – 64 lata – 31 euro
Ponad 65 lat – 23 euro

Pływanie z delfinami jest płatne osobno. UWAGA! Dla osób pływających z delfinami wstęp do parku jest w cenie!
Pływanie z delfinami:

Cały program trwa 1,5 godziny, w tym czas na przebranie, część edukacyjna i zabawa z delfinami.

Uczestnicy muszą mieć skończone 6 lat, dzieciom do 8 lat musi towarzyszyć osoba dorosła, kobiety w ciąży nie mogą brać udziału. Uczestnicy muszą umieć pływać w podstawowym stopniu.

UWAGA! Dla osób pływających z delfinami wstęp do parku jest w cenie!
Pływanie z delfinami 179 euro
Pływanie z delfinami ekskluzywne (max. 2 osoby) 869 euro
Trzecia osoba na pływanie ekskluzywne 208 euro

Osoba towarzysząca w specjalnej części (w cenie już jest bilet do parku):
23 euro – 5 – 10 lat
31 euro – 11 – 64 lata
23 euro – Ponad 65 lat

Osoby towarzyszące nie mają bezpośredniego dostępu do delfinów i pozostają w specjalnej części dla osób towarzyszących.

Galeria

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

Algarve

Wyślij zapytanie


Jak możemy Ci pomóc?

Podoba Ci się ta oferta?
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym

Działamy od 2003 roku, posiadamy licencję touroperatorską, ubezpieczenie organizatora turystyki Signal Iduna. Jesteśmy partnerem ponad 200 biur turystycznych, flot safari nurkowych, hoteli. Zaufanie biznesowe potwierdza także członkostwo w międzynarodowej grupie BNI.

Mamy wielkie doświadczenie

Rekomendowane hotele i usługi turystyczne sprawdzamy samodzielnie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Nasz zespół to osoby z wieloletnią praktyką, a jednocześnie pasją podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów

Przygotowując oferty uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i spełniamy je. Zawsze zapewniamy opiekę rezydentów albo przedstawicieli naszego biura na miejscu. Nasza pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę.