Delfinoterapia

Delfinoterapia

Delfinoterapia to jeden z najprzyjemniejszych sposobów terapii. Reakcje tych ssaków zbliżone są do zachowań małego dziecka, dzięki czemu dzieci z ufnością przytulają się do delfinów i nawiązują z nimi bliski kontakt. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem daje świetne rezultaty co zostało naukowo potwierdzone przede wszystkim w przypadku terapii dla dzieci ze spektrum autyzmu. Delfinoterapia aktywizuje pracę struktur mózgowych a tym samym całego organizmu, dzięki czemu dzieci ze spektrum autyzmu pracują nad usprawnieniem werbalnej ekspresji.

Delfiny leczą za pomocą ultradźwięków są bowiem wyposażone przez naturę w echolokator, czyli odpowiednik radaru i same potrafią skupić sygnał na pacjencie, dzięki czemu stymulują komórki do powrotu do sprawnego funkcjonowania. Pływanie z delfinami daje niesamowite rezultaty również w przypadku ludzi teoretycznie „zdrowych”, którzy z przyjemnością uczestniczą w seansach relaksacyjnych wyzwalając się od napięć psychicznych, wynikających z towarzyszącego im na co dzień stresu. Najwięksi entuzjaści delfinaoterapii twierdzą ponadto, że jest ona niezastąpionym lekarstwem w odbudowie własnej tożsamości i przywróceniu kontaktu z światem zewnętrznym na zasadzie pełnej z nim harmonii.

Delfinoterapia Turcja Alanya Kwiecień i Październik 2017

Delfinoterapia Turcja Alanya Kwiecień i Październik 2017

Doskonały ośrodek delfinoterapii w Turcji. Zdrowiej pod okiem wykwalifikowanej kadry i najlepszych terapeutów - pogodnych, radosnych delfinów.
Turcja Delfinoterapia w Kusadasi czerwiec - wrzesień 2017

Turcja Delfinoterapia w Kusadasi czerwiec – wrzesień 2017

Zapraszamy na delfinoterapię w Kusadasi, gdzie zajmie się Państwem wykwalifikowana kadra wraz z sympatycznymi, czułymi delfinami.
nurkowanie z delfinami w Ejlat, trening relaksacji

nurkowanie z delfinami w Ejlat, trening relaksacji

Skuteczność treningu polega na tym, że angażuje on całego człowieka, jego ciało, emocje i umysł oraz na możliwości kontroli postępów w opanowaniu technik relaksacyjnych.
Delfinoterapia w Turcji Marmaris

Delfinoterapia w Turcji Marmaris

Abyście Państwo mogli w pełni cieszyć się pobytem u nas, odnaleźć spokój, ulgę oraz ukojenie, przygotowaliśmy specjalną ofertę mającą na celu zredukowanie stresu oraz odzyskanie pełnej równowagi psychicznej i fizycznej.
Pływanie z delfinami Bali Północne

Pływanie z delfinami Bali Północne

Na Bali proponujemy zarówno delfinoterapię, jak też pływanie z delfinami. W zajęciach z delfinami mogą uczestniczyć dzieci od ukończenia drugiego roku życia.
Twojej wymarzonej oferty nie ma na liście? Na stronie zamieszczamy jedynie niektóre z naszych ofert. Na indywidualne zapytanie możemy przygotować dla Ciebie dowolny wyjazd. Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.