Pływanie z delfinami w basenie

Pływanie z delfinami w basenie

Jest wiele miejsc, gdzie możliwa jest delfinoterapia, dobra zabawa, a przede wszystkim pływanie z delfinami w basenie. Współpracujemy z wieloma ośrodkami, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów i terapeutów, w bezpiecznych, przyjaznych warunkach można wraz z delfinami bawić się, pływać, wracać do zdrowia. Część z tych ośrodków znajduje się w nadmorskich kurortach, przy aquaparkach, parkach morskich, gdzie można oczekiwać rozrywki dla całej rodziny! Przykładowo, w Delfinarium Zoomarine do atrakcji należą między innymi oceanarium-muzeum, park ze zwierzętami tropikalnymi, karuzele, pokazy filmów 4D, baseny.

Pływanie z delfinami w Portugalii - Algarve

Pływanie z delfinami w Portugalii – Algarve

Pływanie z delfinami w Portugalii. Zapraszamy do spełnienia swojego marzenia o spotkaniu z delfinem w delfinarium w Algarve.
Pływanie z delfinami w Kusadasi, Turcja

Pływanie z delfinami w Kusadasi, Turcja

Pływanie z delfinami w Kusadasi. Zapraszamy do Turcji na spotkania z delfinami. Zaprzyjaźnij się z tymi towarzyskimi ssakami wodnymi!
Pływanie z delfinami w Turcji - Alanya

Pływanie z delfinami w Turcji – Alanya

Alanya to miasto położone na Riwierze Tureckiej, około 130 km na wschód od stolicy regionu - Antalyi. Słynie ona z długich, piaszczystych plaż, z których najbardziej znaną jest plaża Kleopatry.
pływanie z delfinami w Meksyku - Cancun

pływanie z delfinami w Meksyku – Cancun

Zapraszamy Państwa do Cancun - jednego z najbardziej popularnych kurortów w Meksyku, położonego na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jukatan.
Pływanie z delfinami Meksyk, Cozumel

Pływanie z delfinami Meksyk, Cozumel

W Chankanaab Park możesz doświadczyć pływania z delfinami, oferowanego przez Dolphin Discovery. Nie przegap tego!
Pływanie z delfinami Turcja - Marmaris - Icmeler

Pływanie z delfinami Turcja – Marmaris – Icmeler

Delfinaria Dolphin Park są położone kilka kilometrów od centrum Marmaris i Icmeler w naturalnym środowisku, w zatoce. W tym miejscu główny nacisk jest położony na możliwości spotkań z delfinami.
Pływanie z delfinami Bali Północne

Pływanie z delfinami Bali Północne

Na Bali proponujemy zarówno delfinoterapię, jak też pływanie z delfinami. W zajęciach z delfinami mogą uczestniczyć dzieci od ukończenia drugiego roku życia.
pływanie z delfinami na Malcie

pływanie z delfinami na Malcie

Zapraszamy do niezwykłego delfinarium na Malcie! Jest to niepowtarzalna okazja dla dzieci i dorosłych, aby podziwiać, uczyć się i wejść w interakcje z delfinami, lwami morskimi, papugami, legwanami i innymi gadami.
Twojej wymarzonej oferty nie ma na liście? Na stronie zamieszczamy jedynie niektóre z naszych ofert. Na indywidualne zapytanie możemy przygotować dla Ciebie dowolny wyjazd. Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.