Pływanie z delfinami w morzu

Pływanie z delfinami w morzu

Dla tych, którzy chcą podziwiać wodne ssaki w ich naturalnym środowisku proponujemy coś wyjątkowego: pływanie z delfinami w morzu lub w innych naturalnych zbiornikach wodnych. W naszej ofercie znajduje się między innymi słynna Rafa Delfinów w Izraelu, w Ejlat, gdzie możliwe jest snorkowanie i nurkowanie. Oprócz tego oferujemy wyprawy na Azory, na wyspy Faial lub Sao Miguel, gdzie oprócz spotkania z wolnożyjącymi delfinami można podziwiać nawet wieloryby lub kałamarnice olbrzymie. Osobom gotowym na prawdziwą podróżniczą przygodę proponujemy pływanie z różowymi delfinami rzecznymi w Brazylii, pływającymi w wodach Amazonki. Dzikie delfiny i wieloryby można podziwiać również w Meksyku w Puetro Vallarta.

Pływanie z delfinami w Izraelu – Ejlat

Pływanie z delfinami w Izraelu – Ejlat

Piękne krajobrazy, zaciszne plaże, oraz krystalicznie czyste wody pozwalające na snorkeling czy nurkowanie. Jednak największą atrakcją Eilatu jest Rafa Delfinów – naturalne środowisko życia delfinów.
Pływanie z delfinami na Azorach - Wyspa Faial

Pływanie z delfinami na Azorach – Wyspa Faial

Azory to miejsce niezwykłe, nieskażone turystycznym przemysłem, jednak prawdziwi znawcy morskiej fauny znają je ze względu na jego idealne warunki do obserwacji delfinów, wielorybów i kałamarnic olbrzymich.
Pływanie z delfinami Azory - Wyspa Sao Miguel

Pływanie z delfinami Azory – Wyspa Sao Miguel

Prawdziwi znawcy morskiej fauny znają Azory przede wszystkim ze względu na tamtejsze idealne warunki do obserwacji skarbów Wielkiego Błękitu, między innymi delfinów, wielorybów i kałamarnic olbrzymich.
Pływanie z delfinami w Brazylii

Pływanie z delfinami w Brazylii

Rzeczne różowe delfiny, pływające w słodkich wodach Amazonki i jej dopływów, są naprawde niezwykłe. Ich wyjątkowość przejawia się wieloma aspektami, nie tylko ich kolorem i miejscem bytowania.
Pływanie z delfinami na Bali Południowym

Pływanie z delfinami na Bali Południowym

Pływanie z delfinami na Bali! W basenie z delfinem! Specjalny program spotkania z delfinami. Poznaj nasze delfiny, gwiazdy spotkania: Jasmin - Ricky - Veda - Triton - Murpy - Pluto - Alfa - Vito
Meksyk pływanie z delfinami Puerto Vallarta

Meksyk pływanie z delfinami Puerto Vallarta

Puerto Vallarta znajduje się w Bahia de Banderas (Bay of Flag). Dom dla szeroko zróżnicowanego życia morskiego. Są tu humbaki, a także wiele delfinów, mant, marlinów i żółwi morskich oraz wiele więcej.
Twojej wymarzonej oferty nie ma na liście? Na stronie zamieszczamy jedynie niektóre z naszych ofert. Na indywidualne zapytanie możemy przygotować dla Ciebie dowolny wyjazd. Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.